Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Spelade matcher
JUNI 2018
 
15
17:00
fre
17:00    
Simiaden 1, Sjöbo
 
Färsingadoppet   -      
15
17:00
fre
17:00    
 
Färsingadoppet  -      
 
09
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Citadellbadet Landskrona
 
Citadellsim  -      
09
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Citadellbadet, Landskrona
 
Citadellsim  -      
09
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Citadellbadet, Landskrona
 
Citadellsim  -      
MAJ 2018
 
18
17:00
fre
17:00    
Master, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Master » 
Yellow Race 3
  -      
18
17:00
fre
17:00    
Mästerskapsgrupp, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race 3  -      
18
17:00
fre
17:00    
Simiaden 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race 3  -      
18
17:00
fre
17:00    
Ungdomsgrupp 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race 3  -      
18
17:00
fre
17:00    
Ungdomsgrupp 2, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race 3  -      
 
05
08:00
lör
08:00    
Simiaden 1, Vanningen- Vellinge
 
Vårsimiaden Distrikt 5-6 Maj  -      
05
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Vanningen Vellinge
 
Vårsimiaden Distrikt 5-6 Maj  -      
APRIL 2018
 
28
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Ystad Arena
 
Korsvirkessim  -      
28
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Ystad Arena
 
Korsvirkessim  -      
28
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Ystad Arena
 
Korsvirkessim  -      
 
21
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Burlövsbadet
 
Sportringen Swim Meet  -      
21
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Burlövsbadet
 
Sportringen Swim Meet  -      
21
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Burlövsbadet
 
Sportringen Swim Meet  -      
 
13
17:00
fre
17:00    
Master, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Master » 
Yellow Race omg 2
  -      
13
17:00
fre
17:00    
Mästerskapsgrupp, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race omg 2   -      
13
17:00
fre
17:00    
Simiaden 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race omg 2  -      
13
17:00
fre
17:00    
Ungdomsgrupp 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race omg 2  -      
13
17:00
fre
17:00    
Ungdomsgrupp 2, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race omg 2  -      
 
02
08:00
mån
08:00    
Simiaden 1, Vanningen,Vellinge
 
V.E.R 2018  -      
02
08:00
mån
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Vanningen, Vellinge
 
V.E.R 2018  -      
02
08:00
mån
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Vanningen, Vellinge
 
V.E.R 2018  -      
MARS 2018
 
16
17:00
fre
17:00    
Mästerskapsgrupp, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race Omg 1  -      
16
17:00
fre
17:00    
Simiaden 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race Del tävling 1  -      
16
17:00
fre
17:00    
Simiaden 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race Omg 1  -      
16
17:00
fre
17:00    
Ungdomsgrupp 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race Omg 1  -      
16
17:00
fre
17:00    
Ungdomsgrupp 2, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Yellow Race Omg 1  -      
 
10
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Hylliebadet Malmö
 
UGP 3  -      
10
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Hylliebadet Malmö
 
UGP 3  -      
10
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Hylliebadet Malmö
 
UGP 3  -      
 
03
08:00
lör
08:00    
Simiaden 1, Pilängsbadet
 
Fin och Fiffi Cup  -      
03
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Pilängsbadet Lomma
 
Fin och Fiffi Cup  -      
FEBRUARI 2018
 
04
09:00
sön
09:00    
Mästerskapsgrupp, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Tävling  -      
04
09:00
sön
09:00    
Ungdomsgrupp 2, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Tävling  -      
03
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Arena sprint meet  -      
03
08:00
lör
08:00    
Simiaden 1, Bråhögsbadet, Staffanstorp
 
Dronksim  -      
03
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Bråhögsbadet, Staffanstorp
 
Dronksim  -      
03
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Arena sprint meet  -      
03
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Burlövsbadet Stora bassängen
 
Arena Sprint Meet  -      
JANUARI 2018
 
27
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Tolvåkersbadet, Löddeköpinge
 
UGP 2  -      
27
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Tolvåkersbadet Löddeköpinge
 
UGP 2  -      
27
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Tolvåkersbadet, Löddeköpinge
 
UGP 2  -      
DECEMBER 2017
 
09
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Eskilstuna
 
Sum-Sim Riks  -      
09
08:00
lör
08:00    
Mästerskapsgrupp, Högavallsbadet Lund
 
Sim a Lund  -      
09
08:00
lör
08:00    
Simiaden 1, Sjöbo Simanläggning
 
Tävling  -      
09
08:00
lör
08:00    
Simiaden 2, Sjöbo Simanläggning
 
Tävling  -      
09
08:00
lör
08:00    
Simiaden 3, Sjöbo Simanläggning
 
Tävling  -      
09
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 1, Högavallsbadet Lund
 
Sim a Lund  -      
09
08:00
lör
08:00    
Ungdomsgrupp 2, Högavallsbadet Lund
 
Sim a Lund  -      
 
02
08:00
lör
08:00    
Simiaden 1, Högavallsbadet Lund
 
Höstsimiaden  -      
02
08:00
lör
08:00    
Simiaden 2, Högavallsbadet Lund
 
Höstsimiaden  -      
02
08:00
lör
08:00    
Simiaden 3, Högavallsbadet Lund
 
Höstsimiaden  -      
 
Våra samarbets partners