Heatlista
Morgondagare
Arrangör:
Plats: Burlövsbadet SK Sydsim
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 dec 2018 till den 7 dec 2018
Gren 1, 50m Fjärilsim Mixed
Final
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:00
1 25m
5 2 André Sité 2006 SK SYDSIM 25m
3 25m
4 25m
Gren 2, 25m Fjärilsim Mixed
Final 1 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:02
7 1 Marija Godomirov 2008 SK SYDSIM 25m
49 2 Dijon Sefedini 2007 SK SYDSIM 25m
21 3 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
10 4 Chloé Lindgren 2010 SK SYDSIM 25m
Gren 2, 25m Fjärilsim Mixed Final 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:04
15 1 Svea Olsen Rosengren 2009 SK SYDSIM 25m
23 2 Nahuel Guzman Tsunoda 2008 SK SYDSIM 25m
32 3 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
40 4 Neira Kulenovic 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 2, 25m Fjärilsim Mixed Final 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:06
33 1 Cornelia Svedberg 2009 SK SYDSIM 25m
31 2 Stefani Panovski 2009 SK SYDSIM 25m
24 3 Ellen Norrthon Persson 2008 SK SYDSIM 25m
28 4 Oliver Lantz 2006 SK SYDSIM 25m
Gren 2, 25m Fjärilsim Mixed Final 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:08
38 1 Lucas Helski 2008 SK SYDSIM 25m
35 2 Yonas Hsissi 2009 SK SYDSIM 25m
18 3 Filippa Malmborg 2008 SK SYDSIM 25m
11 4 Edvin Yngvesson 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 4, 50m Ryggsim Mixed
Final 1 (2)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:10
1 1 Jonas Cherchmi 2009 SK SYDSIM 25m
24 2 Ellen Norrthon Persson 2008 SK SYDSIM 25m
48 3 Ludwig Sandén 2007 SK SYDSIM 25m
33 4 Cornelia Svedberg 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 4, 50m Ryggsim Mixed Final 2 (2)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:11
8 1 Erik Svensson 2010 SK SYDSIM 25m
2 2 Almin Huremovic 2008 SK SYDSIM 25m
7 3 Marija Godomirov 2008 SK SYDSIM 25m
44 4 Aksel Dahil 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
18:12
Anm tid
Start ca:
10 1 Chloé Lindgren 2010 SK SYDSIM 25m
39 2 Belinda Au 2010 SK SYDSIM 25m
2 3 Almin Huremovic 2008 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:13
42 1 Denis Nicoara 2008 SK SYDSIM 25m
40 2 Neira Kulenovic 2009 SK SYDSIM 25m
5 3 André Sité 2006 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:14
32 1 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
12 2 Asya Ulusoy 2009 SK SYDSIM 25m
43 3 Meja Jönsson 2007 SK SYDSIM 25m
51 4 Elsa Tjellqvist 2011 SK SYDSIM 25m
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:15
18 1 Filippa Malmborg 2008 SK SYDSIM 25m
17 2 Axel  Wall 2009 SK SYDSIM 25m
20 3 Henrik Laursen Jonasson 2008 SK SYDSIM 25m
25 4 Johanna Berg 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:16
15 1 Svea Olsen Rosengren 2009 SK SYDSIM 25m
4 2 Rani Zeki 2009 SK SYDSIM 25m
46 3 Christina Contis Pavel 2011 SK SYDSIM 25m
27 4 Hanna Thereström 2007 SK SYDSIM 25m
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:17
11 1 Edvin Yngvesson 2008 SK SYDSIM 25m
16 2 Oscar Cederholm 2008 SK SYDSIM 25m
23 3 Nahuel Guzman Tsunoda 2008 SK SYDSIM 25m
21 4 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 6, 50m Bröstsim Mixed
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:19
1 1 Jonas Cherchmi 2009 SK SYDSIM 25m
47 2 Liv Lindau 2009 SK SYDSIM 25m
44 3 Aksel Dahil 2008 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 6, 50m Bröstsim Mixed Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:21
1 25m
37 2 Jacob Omari 2008 SK SYDSIM 25m
5 3 André Sité 2006 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 6, 50m Bröstsim Mixed Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:23
28 1 Oliver Lantz 2006 SK SYDSIM 25m
35 2 Yonas Hsissi 2009 SK SYDSIM 25m
48 3 Ludwig Sandén 2007 SK SYDSIM 25m
30 4 Madeleine Flody Caceras Rivero 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 6, 50m Bröstsim Mixed Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:25
49 1 Dijon Sefedini 2007 SK SYDSIM 25m
24 2 Ellen Norrthon Persson 2008 SK SYDSIM 25m
40 3 Neira Kulenovic 2009 SK SYDSIM 25m
7 4 Marija Godomirov 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 6, 50m Bröstsim Mixed Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:27
33 1 Cornelia Svedberg 2009 SK SYDSIM 25m
32 2 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
38 3 Lucas Helski 2008 SK SYDSIM 25m
18 4 Filippa Malmborg 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:29
23 1 Nahuel Guzman Tsunoda 2008 SK SYDSIM 25m
42 2 Denis Nicoara 2008 SK SYDSIM 25m
17 3 Axel  Wall 2009 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:31
3 1 Liv Gavelin 2009 SK SYDSIM 25m
34 2 Ellie Cederlöf 2010 SK SYDSIM 25m
10 3 Chloé Lindgren 2010 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:33
26 1 William Olsson 2008 SK SYDSIM 25m
11 2 Edvin Yngvesson 2008 SK SYDSIM 25m
19 3 Alice Andersson 2008 SK SYDSIM 25m
16 4 Oscar Cederholm 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:35
22 1 Elvira Holmgren Horrdin 2011 SK SYDSIM 25m
8 2 Erik Svensson 2010 SK SYDSIM 25m
51 3 Elsa Tjellqvist 2011 SK SYDSIM 25m
21 4 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:38
25 1 Johanna Berg 2009 SK SYDSIM 25m
29 2 Lykke Frid 2008 SK SYDSIM 25m
20 3 Henrik Laursen Jonasson 2008 SK SYDSIM 25m
12 4 Asya Ulusoy 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:40
27 1 Hanna Thereström 2007 SK SYDSIM 25m
46 2 Christina Contis Pavel 2011 SK SYDSIM 25m
43 3 Meja Jönsson 2007 SK SYDSIM 25m
4 4 Rani Zeki 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 9, 50m Frisim Mixed
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:44
47 1 Liv Lindau 2009 SK SYDSIM 25m
35 2 Yonas Hsissi 2009 SK SYDSIM 25m
49 3 Dijon Sefedini 2007 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 9, 50m Frisim Mixed Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:46
43 1 Meja Jönsson 2007 SK SYDSIM 25m
24 2 Ellen Norrthon Persson 2008 SK SYDSIM 25m
1 3 Jonas Cherchmi 2009 SK SYDSIM 25m
38 4 Lucas Helski 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 9, 50m Frisim Mixed Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:48
36 1 Erik Knezovic-Potter 2008 SK SYDSIM 25m
40 2 Neira Kulenovic 2009 SK SYDSIM 25m
15 3 Svea Olsen Rosengren 2009 SK SYDSIM 25m
31 4 Stefani Panovski 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 9, 50m Frisim Mixed Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:50
37 1 Jacob Omari 2008 SK SYDSIM 25m
7 2 Marija Godomirov 2008 SK SYDSIM 25m
30 3 Madeleine Flody Caceras Rivero 2009 SK SYDSIM 25m
28 4 Oliver Lantz 2006 SK SYDSIM 25m
Gren 9, 50m Frisim Mixed Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:52
5 1 André Sité 2006 SK SYDSIM 25m
41 2 Noha Ungesson 2006 SK SYDSIM 25m
12 3 Asya Ulusoy 2009 SK SYDSIM 25m
33 4 Cornelia Svedberg 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 10, 25m Frisim Mixed
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:54
45 1 Alexandra Taskoska 2008 SK SYDSIM 25m
10 2 Chloé Lindgren 2010 SK SYDSIM 25m
29 3 Lykke Frid 2008 SK SYDSIM 25m
4 25m
Gren 10, 25m Frisim Mixed Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:56
6 1 Leo Stojanovic 2008 SK SYDSIM 25m
11 2 Edvin Yngvesson 2008 SK SYDSIM 25m
18 3 Filippa Malmborg 2008 SK SYDSIM 25m
21 4 David Kjellander Hansen 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 10, 25m Frisim Mixed Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:58
2 1 Almin Huremovic 2008 SK SYDSIM 25m
9 2 Edvin Olsson Trinh 2010 SK SYDSIM 25m
20 3 Henrik Laursen Jonasson 2008 SK SYDSIM 25m
48 4 Ludwig Sandén 2007 SK SYDSIM 25m
Gren 10, 25m Frisim Mixed Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:00
16 1 Oscar Cederholm 2008 SK SYDSIM 25m
8 2 Erik Svensson 2010 SK SYDSIM 25m
25 3 Johanna Berg 2009 SK SYDSIM 25m
14 4 Filip Blagojevic 2009 SK SYDSIM 25m
Gren 10, 25m Frisim Mixed Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:02
19 1 Alice Andersson 2008 SK SYDSIM 25m
34 2 Ellie Cederlöf 2010 SK SYDSIM 25m
13 3 Meja Nilsson 2008 SK SYDSIM 25m
23 4 Nahuel Guzman Tsunoda 2008 SK SYDSIM 25m
Gren 11, 100m Medley Mixed
Final
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:04
1 25m
35 2 Yonas Hsissi 2009 SK SYDSIM 25m
3 25m
4 25m
2018-12-05 14:07:45 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Simklubben Sydsim